SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA ODWIEDZENIE NASZEGO STOISKA NA TARGACH ZIELEŃ TO ŻYCIE 2019!

Bardzo cieszymy się z udanych spotkań z naszymi klientami. Bardzo dziękujemy za duże zainteresowanie naszymi produktami dla hobbystów i profesjonalistów.

0 komentarzy

Rewitalizacja Bulwarów Wiślanych w Warszawie

W wrześniu 2018 roku mieliśmy swój cenny wkład w realizację kolejnego etapów rewitalizacji Bulwarów Wiślanych w Warszawie. Wspieraliśmy firmę Palmett dostarczając ziemię ogrodniczą oraz substrat mineralno-organiczny do sadzenia drzew wzbogacony składnikami przyśpieszającymi ukorzenianie. Poniżej kilka zdjęć z prac przy tej wyjątkowej inwestycji.

0 komentarzy

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na targach Gardenia 2019!

Bardzo cieszymy się z udanych spotkań z naszymi klientami. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się nasza nowa linia produktów Kik Mix EXPERT.

0 komentarzy

Ogród Botaniczny w Powsinie

[fluid][html ]Kolejny rok dostarczamy nasze produkty do Ogrodu Botanicznego w Powsinie. Zwiedzający go mogą nacieszyć swoje oczy pięknem wyjątkowych roślin, między innymi dzięki naszej ziemi ogrodowej Kik Mix CITY oraz torfom Kik Mix EXPERT. Jesteśmy dumni z pięknych efektów współpracy z Ogrodem Botanicznym w Powsinie. Pragniemy podzielić się z Wami zdjęciami z tej realizacji udostępnionym […]

0 komentarzy