OFERTA DLA FIRM OGRODNICZYCH

Linia produktów Kik Mix EXPERT jest przeznaczona tylko dla firm ogrodniczych. Od wielu lat współpracujemy z projektantami i wykonawcami zieleni miejskiej i ogrodów w całej Polsce.

ZIEMIA DO TRAWNIKÓW

Gotowe podłoże do zakładania i regeneracji trawników. Trwała struktura zapewnia bardzo dobre magazynowanie wody. Wspomaga rozwój korzeni.

ZIEMIA OGRODOWA

Gotowe podłoże do nasadzeń kwiatów, warzyw, krzewów i drzew. Wyjątkowo odporna na warunki atmosferyczne. Bardzo dobrze magazynuje wodę.

ZIEMIA DO IGLAKÓW

Podłoże do drzew i krzewów iglastych. Zapewnia doskonałe warunki rozwoju i szybki przyrost. Do nasadzeń w ogrodach, na tarasach, balkonach i w donicach.

ZIEMIA DO ROŚLIN KWAŚNOLUBNYCH

Specjalna ziemia do uprawy roślin kwaśnolubnych. Profesjonalny, długo działający nawóz. Zapewnia roślinom składniki pokarmowe na 3–4 miesiące.

KOMPOST

Powstaje w procesie kompostowania liści, trawy i gałęzi. Bardzo bogaty w próchnicę. Posiada pożyteczną dla roślin mikroflorę.

SUBSTRATY DO ZIELONYCH ŚCIAN

Na zamówienie.

KORA OGRODOWA - 3 FRAKCJE

Hamuje rozwój chwastów, chroni przed wysychaniem i zamarzaniem gleby. Doskonały element dekoracyjny. Do wyboru trzy różne frakcje.

KOLOROWE ZRĘBKI

Czysty, naturalny materiał do ściółkowania Idealny w donicach, pod krzewami i drzewami, w ogrodach i parkach. Dostępne kolory: brązowy, pomarańczowy, czerwony, żółty.

SUBSTRATY DO ROŚLIN EGZOTYCZNYCH

Do sadzenia i pielęgnacji palm, fikusów, dracen, juk i innych roślin zielonych. Gąbczasta i trwała struktura. Wspomaga rozwój korzeni.

KERAMZYT

Specjalny keramzyt przygotowany na potrzeby ogrodnicze. Średnica granulek 8-16 mm, kształt regularny, kolor ceglastoczerwony.

TORF KWAŚNY

Receptura na zamówienie. 
pH 3,5-4,5.

TORF ODKASZONY

Receptura na zamówienie. 
pH 5,5-6,5

ZIELONE TOROWISKA

Receptura na zamówienie. 
pH 5,5-6,5

SUBSTRAT STRUKTURALNY DO SADZENIA DUŻYCH DRZEW

Receptura na zamówienie. 
pH 5,5-6,5